22., 23., 24. SÝKORA Miroslav, HÖLL Jan, POKORNÝ Václav


SÝKORA Miroslav z Nového Veselí , HÖLL Jan z Brna, POKORNÝ Václav z Věchnova jsou další skupinkou, která má letošní ročník splněn. Nejen, že se jim podařilo všechny vrcholy zdolat ve velmi pěkném čase, ale přálo jim i počasí a dle fotek je jasné, že si to maximálně užili! Gratulujeme!

„Vyrážíme v sobotu 9.9. v 6:20 z Nového Veselí. S Honzou a Václavem slušným tempem dobýváme Peperek a pak v sobotu akceptujeme ještě dalších jedenáct vytyčených cílů. Na Metodce se k nám přidává Leso (Martin Leskour). Leso má již letos Korunu objetou a tak se na zbylých vrcholech ujímá fotografování. Cesta je rozplánovaná dle harmonogramu. Jelikož jsme to na začátku celkem napálili, jsme dostatečně v plusu.

Zelenkův kopec je na sobotu poslední, ubytování zajištěno v Olešnici, jsme tam po půl sedmé. Na koupališti povečeříme a Leso nás ponouká k zintenzivnění pitnému režimu 🙂  Spát jdeme v deset.

Druhý den oproti  harmonogramu vyjíždíme o tři čtvrtě hodiny později. Leso nás doprovodí na Horní Čepí a pak už valí dom. Sesouhlasit s harmonogramem se nám podaří až na Křivoši. Poslední vrchol (moc pěkný výjezd) je na Dědkovské hoře a začíná pršet. Potom již následují kvapík v dešti zpět do Veselí.

Ujeto cca 145 + 125 km. Nastoupáno cca 3 400 + 2 900 m. V sedle stráveno 10 + 8 h.

Vivat Koruna! Bylo to super!“