29. PEŠEK Zdeněk


Zdeněk Pešek za námi vyrazil až z Českých Budějovic a to nás velmi těší. Během uplynulého víkendu se vypořádal s posledními vysočinskými vrcholy a my mu gratulujeme!

„Díky pátečnímu počasí a brzkému rannímu startu se mi otevřela krásná panorámata zahalená do ranní mlhy nebo prosvětlená sluncem. Musím říci, že už teď se těším na příští ročník.  

Každopádně jsem rád i za těchto 20 vrcholů co se mi povedlo zdolat. Při svém putování po Vašich vrcholech na Vysočině jsme najezdil ve čtyřech vyjížďkách 297 km a nastoupal 6591 m, ač jsem se na cestách nevyhnul asfaltům, tak jsme se je snažil eliminovat. Takže některé výjezdy i sjezdy po místních cestách i necestách stáli za to 🙂 především u výjezdů po loukách jsen si nadával co jsme si to vymyslel 🙂 Nicméně vše jsem si dosytosti užil.
Přikládám fotografie zbytku vrcholů, některé foto sice nejsou jak bych si přál, ale vzhledem k tomu, že jsem k sobě neměl parťáka tak se s nimi musím spokojit 🙂 Dovolil jsme si přiložit i jedno mlhavé panoráma z vrcholu Křivoš, kde se mi díky těmto panorámatům hrozně líbilo.
Přeji Vám krásný zbytek cyklistické sezony a spoustu příznivců Vaší koruny.“